کد خبر: 11025    1396/10/02
قهرمانی تیم بسکتبال دختران دانشجو در مسابقات دانشگاه های منطقه 4 و کسب سهمیه المپیاد ورزشی دانشجویان
مسابقات بسکتبال قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه های منطقه ۴ ورزش کشور، در تاریخ ۲۶ آذر ماه ۱۳۹۶ به میزبانی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین برگزار گردید که در نهایت تیم دانشگاه بوعلی سینا با اقتدار مقام اول را کسب نمودند و سهمیه حضور در المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور را  از آن خود کردند، همچنین تیم دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) و نهاوند به ترتیب به مقام دوم و سوم دست یافتند. اسامی مقام آوران تیم دانشگاه بوعلی سینا به شرح ذیل می باشند:  خانم ها عاطفه دانشیار، بهنوش شرفخانی، فاطمه پوررضا، هستی آیینه چی، کیمیا مقدم پناه، شکوفه رحیمی سیار، هانیه رجایی، فردوس رحیمی دهگلان، محیا نوشین، پرنیا پورمجنون، فرنوش شجاعی چاغروند، آتوسا ئیل گلی با مربیگری مربی ارزشمند سرکار خانم هلن معبودی. صمیمانه از زحمات و تلاش دلسوزانه خانم معبودی تقدیر و تشکر نموده و برای تیم بسکتبال دختران دانشگاه آرزوی موفقیت و سربلندی در المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاه های کشور را از خداوند منان مسئلت می نمائیم.
کد خبر: 10850    1396/08/29
حلول ماه ربیع الاول بر دانشگاهیان عزیز گرامی باد
ربیع،ماه ولادت خورشید بی غروب ،عشق بی پایان،سرچشمه رحمت و مظهر عشق و فداکاری مبارک باد
کد خبر: 10735    1396/08/13
پیام تبریک مشاور ریاست دانشگاه در امور بانوان به جناب آقای دکتر غلامی
بسمه‌تعالي جناب آقاي دكتر منصور غلامي وزير محترم علوم، تحقيقات و فناورياينجانب به نمايندگي از كليه همكاران خانم در دانشگاه بوعلي سينا، ضمن سپاس از تمامي زحمات و حمايتهاي جنابعالي در حوزه امور زنان و خانواده، انتصاب شايسته جنابعالي را به مقام وزارت علوم تحقيقات و فناوري دولت دوازدهم كه نشان از توانمندي، تعهد، كارآمدي، لياقت و شايستگي‌ هاي بر جسته شماست، تبريك عرض نموده و آرزومنديم در سايه الطاف الهي در پيشبرد اهداف جامعه دانشگاهي و خدمت به جامعه علمي و اعتلاي ميهن عزيز اسلامي موفق و سربلند باشيد. از درگاه ايزد منان سلامتي، عزت، سربلندي و توفيقات روزافزون در مسئوليت جديد را مسئلت مي نماييم.                                                فخرالسادات نصيري                                  مشاور رياست دانشگاه در امور زنان و خانواده  
کد خبر: 10630    1396/07/29
معصومه ابتکار در دانشگاه شیراز
معصومه ابتکار در دانشگاه شیراز در خصوص برابری زنان و مردان اینگونه گفت:زنان و مردان را کنار هم ببینیم و فرصت های برابر برای آنها فراهم کنیم. 
کد خبر: 10629    1396/07/29
برگزاری جلسه دفاع از پایاننامه کارشناسی ارشد خانم رقیه کریمی کارشناس دانشکده ادبیات
سرکار خانم رقیه کریمی  کارشناس اموزش دانشکده ادبیات و علوم انسانی به عنوان دانشجوی کارشناسی ارشد رشته ادبیات عرب در تاریخ 7/15 موفق به دفاع از پایان نامه خود شد.عنوان پایان نامه ایشان؛ترجمه و تحقيق كتاب وردة كاشان الجميلة اثر آقای محمد باقر کجك از لبنان. نویسنده کتاب، آقای کجک به اتفاق همسرشان مهمان جلسه دفاع خانم کریمی بودندبرای خانم کریمی ارزوی موفقیت و بهروزی روز افزون داریم.
کد خبر: 10628    1396/07/29
انتصاب نخستین معاون زن در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
انتصاب نخستین معاون زن در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات  نرگس طاهری معاون راهبردی و توسعه کسب و کار شرکت ارتباطات زیرساخت شد  
کد خبر: 10627    1396/07/29
دکتر فاطمه مهاجرانی به عنوان معاون وزیر و رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان منصوب می شوند
دکتر فاطمه مهاجرانی به عنوان معاون وزیر و رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان منصوب می شوند.استفاده از زنان در سطوح مدیریتی مختلف یکی از وعده های وزیر آموزش و پرورش بود.  
کد خبر: 10586    1396/07/19
كلاس آموزش شنا ويژه همكاران محترم خانم (كاركنان و اعضاي هيات علمي)
اداره كل تربيت بدني دانشگاه جهت كلاس آموزش شنا ويژه همكاران محترم خانم (كاركنان و اعضاي هيات علمي)  ثبت نام مي نمايد. جهت ثبت نام اوليه به اداره تربيت بدني مراجعه و يا با شماره تلفن 38290750 داخلي 106 خانم كرماني تماس حاصل فرمائيد. بديهي است كلاس در صورت به حد نصاب رسيدن برگزار مي شود. زمان ثبت نام: 16مهرماه  الي 3 آبان ماه 1396  هزينه ثبت نام: همكاران محترم و بستگان درجه1 آنها 1/000/000 ريال و براي ساير افراد بصورت آزاد 2/000/000 ريال مي باشد.  زمان برگزاري كلاس: پنجشنبه ها ساعت 13-11/30 شروع كلاس آموزشي:  پنجشنبه  4 آبان ماه 1396
کد خبر: 10580    1396/07/19
ورزش صبحگاهی و پیلاتس با حضور بانوان دانشگاه
ورزش صبحگاهی و پیلاتس با حضور بانوان دانشگاه. در سالن ورزش اداره کل تربیت بدنی دانشگاه بوعلی سیناپیلاتس به مجموعه‌ای از تمرینات ورزشی تخصصی اطلاق می‌شود که بر بدن و ذهن فرد تأثیر گذاشته و ضمن بالا بردن قدرت و استقامت تمام اعضای بدن، عمقی‌ترین عضلات بدن را مورد هدف قرار می‌دهد.تمرینات پیلاتس عبارت از تلاش برای تمرکز فکر و درایت فرد برروی عضلات بدن و چگونگی و عملکرد آنهاست. به مرور زمان و با اجرای مکرر حرکات، ذهن انسان بدن را بهتر درک می‌کند و آن را توانمندتر و متعادل تر می‌سازد. همچنین حرکات پیلاتس عضلات و مفاصلی را مورد هدف قرار می‌دهد که در فعالیت‌های روزانه درگیر هستند، مانند: نشستن، راه رفتن، حمل کردن بار، خم وراست شدن. با تمرینات ورزشی پیلاتس طرز صحیح انجام حرکات روزانه در بدن ثبت می‌شود. پیلاتس حرکات ورزشی را به شکلی آموزش می‌دهد که مانع بروز صدمات ورزشی گردد.کنترولوژی به ایجاد هارمونی یا هماهنگی کامل بین جسم، ذهن و روح انسان اطلاق شده‌است. علم کنترولوژی به فرد می‌آموزد که با مغز و اراده خویش، اختیار کامل جسم را در دست بگیرد؛ بدین ترتیب که عضلات بدن فرد از اراده او فرمان ببرند.افراد ابتدا ازطریق کنترولوژی به شیوه هدفمند، کنترل کامل جسم خود را در دست می‌گیرند و سپس از راه تکرار کامل حرکات آن به شیوه تدریجی ولی پیشرفت کننده به یک نوع هماهنگی طبیعی دست پیدا می‌کنند. کنترولوژی باعث پرورش هماهنگ اجزای بدن می‌شود، حالت‌ها و حرکات نادرست بدن را اصلاح می‌کند، نیروی حیات را به بدن بازمی‌گرداند و توان ذهنی را افزایش می‌دهد.
کد خبر: 10575    1396/07/17
کسب مقام اول در رشته آمادگی جسمانی توسط دانشجوی خانم
دانشگاه بوعلی سینا - شرح خبر اولین المپیاد ملی ورزش های همگانی به میزبانی دانشگاه تهران در تابستان سال جاری با شرکت 93 دانشگاه در بخش پسران و 91 دانشگاه در بخش دختران و در6 رشته ورزشی : ایستگاه تندرستی، شوت هدفمند فوتبال،هفت سنگ مهارتی به صورت انفرادی و فریزبی و طناب زنی به صورت تیمی برگزار گردید تیم ورزش همگانی پسران و دختران دانشگاه بوعلی سینا  با ترکیب کامل در این مسابقات شرکت نمود که در پایان رقابتها تیم پسران با کسب 31/1258 امتیاز مقام دهم را بین 93 دانشگاه کسب نمود . و تیم دختران با کسب 93/1201 امتیاز مقام هفدهم را دربین 91 دانشگاه شرکت کننده در مسابقات کسب نمود. در بخش انفرادی خانم راضیه ارژنگی دانشجوی دوره کارشناسی فیزیک دانشگاه بوعلی سینا مقام اول رشته آمادگی جسمانی را بدست آورد.
 |<  < 1 2 3  >  >| 
 
همدان، چهارباغ شهید مصطفی احمدی روشن، دانشگاه بوعلی سینا    
 
کد پستی: 65178-38695   تلفن: +98-81-38381601-10    

پیاده سازی و اجرا توسط شرکت شبکه فراپیوند