طرح ملی تاب آوری اجتماعی در ١٧ استان کشور اجرا می شود

 
کد خبر: 6182    1395/10/28

بهناز موحدی روز یکشنبه در نشست هم اندیشی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با اعضای فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی و مدیران کل امور بانوان و خانواده استانداری های سراسر کشور، افزود: طرح تاب آوری اجتماعی از سال گذشته در دستور کار معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری است که تاکنون در ١٣ استان اجرایی شده و براساس برنامه ریزی چهار استان دیگر نیز به آن افزوده می شود.

وی ادامه داد: این طرح براساس ماده ٢٣٠ قانون برنامه پنجم توسعه ذیل برنامه سلامت بر مبنای أطلس زنان و خانواده در حال اجرا است.

وی اضافه کرد: از آنجا که در برخی از استان های کشور شاهد آسیب های اجتماعی هستیم این طرح ملی برای پیشگیری و ارائه آموزش های لازم به اجرا گذاشته شده است.

موحدی ادامه داد: برای اجرای این طرح در ١٧ استان کشور موافقت نامه های لازم صورت گرفته شده است.

وی افزود: برای اجرای این طرح در کشور، موضوع آموزش ٢٠ تشکل اجتماع محور در حوزه زنان و خانواده و برگزاری کارگاه آموزشی برای سازمان های مردم نهاد پیش بینی شده است.

موحدی إبراز امیدواری کرد این طرح را به عنوان یک طرح نمونه در کشور اجرایی کرد تا از تهدیدهای جدی برای خانواده پیشگیری کرد.

نشست هم اندیشی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با اعضای فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی و مدیران کل امور بانوان و خانواده استانداری های سراسر کشور روز یکشنبه به مدت یک روز در محل هتل لاله  برگزار شد. 

ایمیل:
تصویر امنیتی:
 Security code

هیچ نظری برای این خبر نمایش داده نشده است.
 
همدان، چهارباغ شهید مصطفی احمدی روشن، دانشگاه بوعلی سینا    
 
کد پستی: 65178-38695   تلفن: +98-81-38381601-10    

پیاده سازی و اجرا توسط شرکت شبکه فراپیوند